Sprzęt

Nasze zaplecze

LAMBDA ST

Centrum obróbcze 5 osiowe pozwala na wykonanie brył o skomplikowanych kształtach. Oferujemy produkcję modeli, prototypów oaz wzorców z dokładnością do 0,01 mm na polu roboczym 4100 x 2100 x 1000mm.

Komora lakierniczo-wygrzewająca

Profesjonalna komora lakiernicza dzięki, której jesteśmy w stanie przygotować powierzchnię po obróbce CNC według wytycznych klienta.

Prasa próżniowa membranowa

Prasa próżniowa membranowa VPR-3000 do obróbki elementów drewnianych. Model wyposażony jest w system grzewczy, co pozwala na szybsze schnięcie kleju, a do tego i zwiększa wydajność obróbki.

Wiertarko-frezarka

Wiertarka frezarka BF 50DIG to bardzo popularna maszyna, która została wyposażona w prowadnicę głowicy przekładni w kształcie jaskółczego ogona, co zapewnia wyjątkową precyzję oraz stabilność pracy.

Giętarka do rur i profili

Giętarka umożliwia kształtowanie rur oraz profili z różnych surowców. Maszyna ta jest funkcjonalna gdyż stosuje równomierną siłę nacisku na całej powierzchni giętego materiału co zapewnia nienaruszoną strukturę metalu.

Żelkociarka

Zakres działania: Natryskowe poliestrowe i winyloestrowe żelkoty i żywice ze znacznie
zredukowaną emisją styrenu i zawartością porów. System: Natrysk hydrodynamiczny wspomagany sprężonym powietrzem

Spawarka Holzmann

Kompaktowa budowa, maszyny o wysokiej wydajności, oszczędna, cicha, wysokiej jakości paslnik spawalniczy, spawanie stali stopowych MIG i stali.

Spawarka Holzmann

Kompaktowa budowa, przenośna, z pedałem nożnym (opcja FT-1), AC/DC TIG/WIG nadająca się do spawania stali szlachetnej, konstrukcyjnej, aluminium, funkcja kontroli 2T/4T, cyfrowy wyświetlacz i regulowane ustawienie początkowe prądu

Piła formatowa

Piła posiada profilowany aluminiowy stół formatowy o długości 3200 mm z wysięgnikiem, idealny do obrabiania dużych elementów oraz do docinania dużych, ciężkich płyt drewnopochodnych i nie tylko.

Okleiniarka kompaktowa

Profesjonalna okleiniarka kompaktowa z wstępnym frezowaniem, cykliną i polerką KZM 6! (Frezy diamentowe).

i wiele więcej...